Izgubile v zadnjih sekundah

ŽRK Celje Celjske mesnine : RK Zagorje 23:22 (12:11)

Športna dvorana Golovec, gledalcev: 250, sodnika: Branko Pirc, Rok Skvarč.

Celje CM: Fideršek (7 obr.), Hrovatič (3 obr.); Stropnik, Belac 4 (3), Vrček A. 3, Vrček S. 2(1), Regner, Kranjc, Hren 4(3), Pišek 6, Robič, Cvetko, Helbel, Privšek 3, Kodele, Hohnjec. Trener: Sebastjan Oblak.

Zagorje: Perić A. (9 obramb), Golob; Stanko 8, Ražem 3, Panger 3, Rebolj 3, Voglar 5(4), Skrinjar, Prašnikar, Vrbnjak, Ljepoja 5, Perić I., Matavš. Trener Bojan Voglar.

Sedemmetrovke: Celje 4/5, Zagorje 5/6,

Izključitve: Celje 8 minut, Zagorje 6 minut,

V Celju smo videli pravi derbi. Zagorjanke so tekmo bolje odprle. Z golom Reboljeve so v 3 minuti povedle 0:2. Do 20 minute smo videli izenačeno igro. Z zelo agresivno igro v obrambi in natančnimi streli so domačinke v 20 minuti le izenačile na 8:8. Po nekaj zgrešenih strelih Zasavk so domače dobile prvi polčas 12:11.

V drugem polčasu so Zagorjanke uspele izenačiti na 12:12. Nato pa so pobudo prevzele domačinke. V 42. minuti so prvič povedle za dva zadetka. Nato se je do konca polčasa igralo gol za gol. V tem času je Zagorjankam uspelo štirikrat izenači, zadnjič pol minute pred koncem tekme na 22:22. Malo prej je bila zaradi že drugega grobega prekrška iz izključena domača igralka Privškova. Le kakšnih pet sekund pred koncem tekme so domačinke izpeljale lepo kombinacijo in dosegle svoj 23 gol za zmago 23:22. Žal se je zgodil drugi poraz. Bilo je preveč tehničnih napak, izgubljenih žog in zgrešenih čistih strelov.

Litija – Zagorje: Jutri NE bo popolne zapore ceste

Popolna zapora ceste Litija - Zagorje je za jutri odpovedana. Ob sobotah je sicer od 7.30 do 17. ure pri galeriji Šklendrovec napovedana popolna zapora...