KK Zagorje :  KK Prebold Vrtine Palir 93:71

KK Zagorje: Gaj Krznarič, Primož Perko 9, Žan Kos 12, Matija Kosin 7, Tomaž Martinčič,

Črt Eberl 2, Martin Kosin 40, Vito Štibernik 7, Jure Potrpin, Aljaž Jerin , Blaž Božjak 10, Martin Grešak 6;

KK Prebold Vrtine Palir: Tim Rozman 18, Tadej Japundža 5, Robert Matkovič 3, Aleks Rober Kalafatič. Iztok Palir 2, Boris Bračun, Jaka Muhedinovič, Anže Stropnik, Vernes Merdanovič 3, Saša Dragičevič 21, Nejc Buda 19;

POROČILO

V 3. krogu se je domača ekipa KK Zagorje pomerila proti novincu v ligi, ekipi KK Prebold Vrtine Palir. Že od prve minute naprej se je pokazalo, kdo je gospodar v Zagorju. S hitro igro v napadu in odlično obrambo, se je prednost povečevala iz minute v minuto.

Domača ekipa je tako na koncu slavila z rezultatom 93 : 71, pri čemer je dobila prav vsako četrtino.

Najboljši igralec srečanja, Martin Kosin, je prikazal eno najboljših iger v dresu KK Zagorja. Poleg 40. točkam v napadu je dodal še izvrstno igro v obrambi, ter bil tako prava nočna mora za gostujoče igralce. Pohvale si zaslužijo tudi ostali igralci domače ekipe.

Z zmago smo prekinili niz 3. porazov (2× pokal – Šentjur, liga – Vrani Vransko), ter tako najavili borbo za sam vrh lige. Sedaj je na vrsti prosti vikend, nato pa sledi serija domačih tekem v veselem decembru. To je zagotovo obdobje, ki je najbolj pisano na kožo domačim igralcem.