8.8 C
četrtek, 28. marca 2024
ZON.siŠportOdlični rezultati mladih skakalcev

Odlični rezultati mladih skakalcev

V sredo, 25. januarja, so se nadaljevala tekmovanja v smučarskih skokih za regijski pokal Cockta. V skakalnem centru v Kisovcu je potekalo tekmovanje v Štajersko – koroški regiji.

Rezultati

Cicibani do 9 leto so dosegli naslednje rezultate; 2. mesto Damijan ZUPANEC, 8. mesto Lovro PERCL SERUČNIK, 9. mesto Anže BANTAN, 11. mesto Tej LOGAR, 13. mesto Gal IZGORŠEK, 14. mesto Nik LUKMAR, 19. mesto Tilen BIZJAK, 23. mesto Klemen BIZJAK in 31. mesto Jaka LEDNIK. Cicibanka Ula VODLAN je osvojila 1. mesto.

V kategoriji dečkov do 10 let sta osvojila 3. mesto Jurij ZAGOREC in pa 7. mesto Val OSTROŽNIK.

Dečki in deklice do 11 let so osvojili naslednje rezultate; 1. mesto Anej RAZPOTNIK in 7. mesto Miha ŽLOF ter 2. mesto Maša ŠUTAR, 3. mesto Tinkara MLEKUŽ in 8. mesto Neža ŽLOF.

V kategoriji dečkov do 12 let je Dominik ZUPANEC osvojil drugo mesto, skoki v kategoriji dečkov do 13 let pa so, zaradi bolezni, odpadli.

Mlajši kadet z bronom na državnem prvenstvu

Na državnem prvenstvu je mlajši kadet iz litijskega kluba stopil na oder za zmagovalce. Osvojil je bronasto medaljo. Judo klub Litija je na Državnem prvenstvu...