Tina in Tadej zlata v italijanskem Coneglianu

Ekipa Pon Do Kwan Zagorje se je 21. in 22. januarja 2017 udeležila evropskega pokala v kickboxingu v Italiji. Nastopili so v point fightingu, light contactu in kick lightu. Najboljša med borci sta bila Tina Baloh in Tadej Kolander, tudi dijaka 2. letnika športnega oddelka GESŠ Trbovlje.

Tina je v PF mladinke -65 kg, +65 kg in v grand champion bila nepremagljiva in v vseh kategorijah osvojila 1. mesto. Nastopila je tudi v borbah 2 na 2, kjer sta z Melindo Ramadani osvojili odlično 3. mesto.

Tadej je v PF kategoriji mladincev +94 kg premagal vse svoje nasprotnike in v svojo zbirko dodal še eno zlato medaljo.

V Zasavje mali modularni jedrski reaktor – poleg elektrike rešitev tudi za (pre)drago ogrevanje zasavskih mest

»Nisem delal posebnih odločitev ali načrtov, kaj bom v politiki počel. Sam prihod v Evropski parlament je bil nenačrtovan,« pove Franc Bogovič, evropski poslanec...