14.1 C
petek, 29. marca 2024
ZON.siŠportŽiva odlična med vikendom

Živa odlična med vikendom

Sobota, 15., in nedelja, 16. april, sta bili športno obarvani za  ljubitelje vodnih športov. V Radovljici je potekal spust na divjih vodah na  Savi Dolinki. Živa Brglez, članica Brodarskega društva Steklarna Hrastnik in dijakinja 1. letnika športnega oddelka gimnazije GESŠ Trbovlje, je med mladinkami zasedla 3., med članicami pa 4. mesto.

V nedeljo je v Tacnu (na Savi)  potekal sprint na divjih vodah, kjer je tekmovanje potekalo po sistemu, po katerem se tekmuje na svetovnih prvenstvih. Najprej je bila na vrsti vožnja kvalifikacij, iz katere se je nekaj tekmovalcev uvrstilo v popoldanski finale, nato je sledila še druga vožnja, iz katere se je v finale uvrstilo spet nekaj nastopajočih. Živa se je uvrstila v finalno vožnjo, kar je zelo pohvalno, saj je konkurenca med kajakašicami zelo velika. Med mladinkami je tako priveslala 4. in med članicami 5. mesto!

POZOR: Delovanje urgentnega centra v aprilu zelo omejeno!

Delovanje urgentnega centra v Splošni bolnišnici Trbovlje bo večino aprila močno omejeno. Začeli bodo z montažo novega CT aparata, s katerim bodo lahko delali...