15 medalj Karate klubu Trbovlje

V soboto, 12. oktobra, je Karate Zveza Slovenije, v sodelovanju s tehničnim organizatorjem ŠD Gorica, organizirala letošnjo 3. Pokalno tekmo, kjer se je pomerilo 350 tekmovalk in tekmovalcev iz 46 slovenskih klubov. Za Karate klub Trbovlje so v Novi Gorici nastopili Zoja Jug, Emma Kastelic, Zoja Mlinarič, Cristina Korpar Žveglič, Eva Kolander, Simona Češarek, Lara Salkič, Anja Laharnar, Laura Božjak, Anej Hrušovar, Lars Zorko, Tian Ovnič, Jure Ostanek, Daniel Haralovič, Klemen Bizjak, Enej Drnovšek, Nik Mrgole, Matevž Golob, Lan Vozel, Ažbe Gorjup, Jure Krajnc, Mark Robek, Aljaž Hvala, Denis Šehič, Kenan in Alen Isakovič ter Marko in Uroš Markuljevič.

V katah ekipno so osvojili šest medalj, srebrne malčki v sestavi Anej Hrušovar, Lars Zorko in Tian Ovnič, kadeti Denis Šehič ter Marko in Uroš Markuljevič ter mladinke v postavi Anja Laharnar, Laura Božjak in Simona Češarek. Pri dečkih so imeli dve ekipi in obe sta končali na tretjem mestu, in sicer Jure Ostanek, Matevž Golob in Nik Mrgole ter ekipa v sestavi Daniel Haralovič, Klemen Bizjak in Lan Vozel. Za tretjo ekipno bronasto medaljo so poskrbele deklice Ema Kastelic, Zoja Jug in Zoja Mlinarič.

V športnih borbah so osvojili 9 medalj. Do zlatih medalj so se priborili Kenan Isakovič pri kadetih do 57 kilogramov, Uroš Markuljevič pri kadetih do 70 kilogramov in Alen Isakovič pri mladincih do 76 kilogramov. Srebrne medalje so osvojili Eva Kolander pri mlajših kadetinjah do 50 kilogramov, Aljaž Hvala pri mlajših kadetih do 55 kilogramov in Denis Šehič pri kadetih do 52 kilogramov. Na tretjem mestu so tekmovanje zaključili Daniel Haralovič pri dečkih do 40 kilogramov, Cristina Korpar Žveglič pri mlajših kadetinjah nad 50 kilogramov in Marko Markuljevič pri kadetih do 63 kilogramov.

REZULTATI:
KATE EKIPNO:
Malčki:
2. mesto: TRBOVLJE (Anej HRUŠOVAR, Lars ZORKO, Tian OVNIČ)
Deklice:
3. mesto: TRBOVLJE (Ema KASTELIC, Zoja JUG, Zoja MLINARIČ)
Dečki:
3. mesto: TRBOVLJE 1 (Daniel HARALOVIČ, Klemen BIZJAK, Lan VOZEL)
3. mesto: TRBOVLJE 2 (Jure OSTANEK, Matevž GOLOB, Nik MRGOLE)

Kadeti:
2. mesto: TRBOVLJE (Denis ŠEHIČ, Marko in Uroš MARKULJEVIČ)
Mladinke:
2. mesto: TRBOVLJE (Anja LAHARNAR, Laura BOŽJAK, Simona ČEŠAREK)
1. mesto: Alen ISAKOVIČ

Starejši na razglednega ali turističnega, letos prvič tudi mlajši na Hrastkov tek

Tekači, ki se bodo organizirano na Kal podali v soboto, 20. aprila, bodo letos dobili mlajšo družbo. Organizatorji, ki pričakujejo 150 do 200 udeležencev,...