petek, 29. marca 2024
ZON.siŠportDrugi na turnirju povabljenih reprezentanc

Drugi na turnirju povabljenih reprezentanc

Stefan je dosegel odlično drugo mesto.

V soboto, 15. decembra, je na povabilo makedonske karate zveze Slovenska članska reprezentanca odpotovala v Skopje, kjer se je udeležila turnirja reprezentanc “Trophy of Macedonia 2018”. Del malo številčne slovenske ekipe v Makedoniji je bil tudi član našega kluba Stefan Joksimovič.

Stefan je nastopil v kategoriji nad 84 kilogramov in zabeležil zmagi v četrtfinalu in polfinalu. V finalu je moral priznati premoč domačinu Arsovskemu ter tako osvojil odlično drugo mesto. Poleg Stefana je za slovensko medaljo poskrbela še Kranjčanka Tjaša Ristič, ki je zmagala v kategoriji članic do 61 kilogramov. Prav Stefan in Tjaša sta pred dobrim tednom postala tudi zmagovalca absolutnih kategorij na našem 46. Mednarodnem karate turnirju »Trbovlje Open 2018«.