Edina predstavnica nežnejšega spola pometla z vso konkurenco

Čez vikend so na evropskem pokalu Golden Glove 2019 v Italiji nastopili tudi mladi upi iz Izlaškega Pon-Do-Kwana. Letošnje leto so začeli obetavno in z odličnimi rezultati.

Starejši kadeti

V res močni konkurenci in številčni kategoriji starejših kadetov do 47 kilogramov, sta se borila tako Klemen Pograjc, ki mu je samo ena zmaga manjkala za stopničko, ter Tomi Sešlar, ki si je s svojo odločnostjo priboril 3. mesto.
Niko Sešlar je v finalni borbi po podaljških, moral priznati premoč Italijanskega borca in tako zasedel zasluženo 2.mesto pri dečkih do 27 kilogramov.

Eva Hribar pometla z vso konkurenco

Najmlajša in edina predstavnica kluba nežnejšega spola na tem prvenstvu, pa je pokazala fantom, “kako se to dela”. Kar v dveh kategorijah, kjer so bile deklice iz skoraj vseh evropskih držav je Eva Hribar pometla z vso konkurenco. Upravičeno se je veselila dveh 1.mest, v njenikategoriji deklic do 24 kilogramov in v višji kategoriji do 27 kilogramov.

Trener Miloš Rozman, je bil zelo zadovoljen z otvoritvenim turnirjem te tekmovalne sezone saj so domov prinesli vrhunske rezultate in to iz Evropskega pokala.

V Zasavje mali modularni jedrski reaktor – poleg elektrike rešitev tudi za (pre)drago ogrevanje zasavskih mest

»Nisem delal posebnih odločitev ali načrtov, kaj bom v politiki počel. Sam prihod v Evropski parlament je bil nenačrtovan,« pove Franc Bogovič, evropski poslanec...