-- OGLAŠEVANJE --

Izlačani na dobri poti do reprezentance

Šampionski pas za Evo

V soboto 13. aprila sej je v Innsbrucku odvila tekma za svetovni pokal v kickboxu “Austrian classics”. Turnir spada med najzahtevnejše v tem koledarskem letu, a izlaški borci so se borili odlično.

Naša najmlajša, Eva Hribar je med deklicami do 27 kilogramov spet s svojo odlično tehniko pometla s konkurenco in osvojila 1.mesto ter prejela šampionski pas.

Niko Sešlar se je po dobri borbi uvrstil med najboljših 16. borcev v svoji kategoriji mlajših kadetov do 32 kilogramov.
Tomi Sešlar in Klemen Pograjc pa sta osvajala

Klemen in Tomi

zmago za zmago v kategoriji starejših kadetov do 47 kilogramov. Na koncu, je Tomi osvojil 3. mesto, Klemen, pa je šele v finalu moral priznati premoč Madžaru in s tem zasedel 2.mesto.

Tilen z mednarodno ekipo

Tilen Zajc pa je med člani do 74 kilogramov osvojil 3. mesto. En dan prej, pa je z mešano mednarodno ekipo Bestfighter osvojil 2. mesto.

Nastop na svetovnem pokalu v okviru Kickboxing zveze Slovenije, je bil tudi dober test za nekatere borce, ki se borijo za vstop v slovensko kickboxing reprezentanco.