Kisovški orliči uspešni v Planici

Preteklo nedeljo je v Planici potekala tekma v smučarskih skokih na skakalnici HS 62m, za deklice in dečke do 14 in do 15 let. Malo starejši Kisovški orliči so po besedah Tadeja Logarja več kot odlično zastopali klub in zaključili nadvse uspešen tekmovalni teden in vikend.

Dosegli so naslednje rezultate:

Med deklicami do 14 let je  5. mesto osvojila Katarina Pirnovar in 12.mesto Tinkara Mlekuž, med dečki v isti starostni kategoriji pa je bil peti Anej Razpotnik. Z medaljo, ki jo je osvojil na mladinski skakalnici v dolini pod Poncami, se je domov vrnil Dominik Zupanec, ki je med dečki do 15 let osvojil 2. mesto.

S končano tekmo v Pokalu Cockta v Planici, katero je sicer organiziral SSK Logatec, se zimska sezona počasi bliza koncu, kar pomeni po Logarjevih napovedih le še dve preostali tekmi za malo starejše deklice in dečke.