-- OGLAŠEVANJE --

Kisovški skakalci ponosni na državnega prvaka Teja Logarja!

Danes dopoldan so v Kisovcu gostili tekmo na skakalnici K25. Na državnem prvenstvu deklic in dečkov do 11 let so se kisovski orliči odlično odrezali in zasedli vrhunske rezultate. Tej Logar je postal državni prvak posamično, ekipno pa je ekipa SK Kisovec zasedla odlično drugo mesto!

Kako so se uvrstili ostali?

Tik pod stopničkami je pristal Anže Bantan, s 5.mestom mu je sledil Matija Guna, na 9.mesto pa se je uvrstil Tilen Bizjak. 12.mesto je dosegel Jaka Lednik, 14.mesto Klemen Bizjak
in 30.mesto Benjamin Ostrožnik.

Srebrna sestava ali kdo so ekipni podprvaki

Ekipa Skakalnega kluba Kisovec je 2.mesto zasedla v postavi  Matija Guna, Tilen Bizjak, Anže Bantan in Tej Logar.

Tadej Logar se je ob koncu sporočila za javnost še zahvalil “trenerjema in požrtvovalni ekipi staršev, ki so v pomladnih pogojih pripravili več kot odlično skakalnico!”