KK Zagorje :  KK Prebold Vrtine Palir 93:71

KK Zagorje: Gaj Krznarič, Primož Perko 9, Žan Kos 12, Matija Kosin 7, Tomaž Martinčič,

Črt Eberl 2, Martin Kosin 40, Vito Štibernik 7, Jure Potrpin, Aljaž Jerin , Blaž Božjak 10, Martin Grešak 6;

KK Prebold Vrtine Palir: Tim Rozman 18, Tadej Japundža 5, Robert Matkovič 3, Aleks Rober Kalafatič. Iztok Palir 2, Boris Bračun, Jaka Muhedinovič, Anže Stropnik, Vernes Merdanovič 3, Saša Dragičevič 21, Nejc Buda 19;

POROČILO

V 3. krogu se je domača ekipa KK Zagorje pomerila proti novincu v ligi, ekipi KK Prebold Vrtine Palir. Že od prve minute naprej se je pokazalo, kdo je gospodar v Zagorju. S hitro igro v napadu in odlično obrambo, se je prednost povečevala iz minute v minuto.

Domača ekipa je tako na koncu slavila z rezultatom 93 : 71, pri čemer je dobila prav vsako četrtino.

Najboljši igralec srečanja, Martin Kosin, je prikazal eno najboljših iger v dresu KK Zagorja. Poleg 40. točkam v napadu je dodal še izvrstno igro v obrambi, ter bil tako prava nočna mora za gostujoče igralce. Pohvale si zaslužijo tudi ostali igralci domače ekipe.

Z zmago smo prekinili niz 3. porazov (2× pokal – Šentjur, liga – Vrani Vransko), ter tako najavili borbo za sam vrh lige. Sedaj je na vrsti prosti vikend, nato pa sledi serija domačih tekem v veselem decembru. To je zagotovo obdobje, ki je najbolj pisano na kožo domačim igralcem.

SKUPAJ DRŽIMO – ZMAGUJEMO – SE VESELIMO

(To je moje poročilo – PROSIM, DA GA UPORABITE ZA PRIPRAVO SVOJEGA PRISPEVKA.)

V naslednjem 4 kolu – sobota 02-12-2017 igra KK Zagorje doma z ekipo KK Dravograd Koroška ob 19,00 uri.

Se vidimo 2.12., ko v Zagorje prihaja KK Dravograd Koroška.

Pripravil:

KPavel

KK Zagorje

Kibernetski napadi na zasavske občinske spletne strani

Zagorska, trboveljska, tudi litijska spletna stran je danes nedosegljiva. Kot smo izvedeli, naj bi šlo za kibernetske napade na občinske strani. »V tem času so...