KK Zagorje : KK Bistrica   78:55
(27:16;20:15;12:10;19:14)

KK Zagorje: Ambrož Kajtna 20, Primož Perko 9, Žan Kos 3, Matija Kosin, Aljaž Jerin, Žiga Zupančič, Martin Kosin 24, Jure Potrpin 3, Edin Husičič,  Dejan Hutar,  Blaž Božjak 9, Martin Grešak 10.

KK Bistrica: Alen Fideršek 8, Andro Antonić 10, Vid Hrovat 6, Luka Godec 6, Juš Pešak, Faris Demir, Ensar Demir 8, Erik Babič, Jernej Pešič 6, Andraž Bravc 4, Jaka Pešak 5, Marko Pavlovič 2.

Če so košarkaši v prvem krogu nesrečno izgubili proti ekipi Nazarje, so bili v drugem krogu pripravljeni na prvo zmago v sezoni. Že uvodne minute tekme so pokazale, kdo je gospodar v Zagorju. Hitro vodstvo 10:0 je nakazalo, da se gostujoči ekipi Slovenske Bistrice ne piše nič dobrega.

Z odlično predstavo so nadaljevali skozi celotni prvi polčas, ter tako na odmor odšli z visoko prednostjo 16. točk. Tudi v nadaljevanju srečanja so bili boljši tekmec, ter s kontrolirano in umirjeno igro nadzirali potek srečanja.

Najvišji rezultat je bil dosežen prav v zadnjem napadu, ko so s trojko povedli za 23 točk, ter tekmo končali z rezultatom 78:55.

“Hvala vsem gledalcem za podporo ter navijaški skupini Crazy boys za bučno navijanje.” se zahvaljujejo v KK Zagorje.

NAPOVEDNIK:

KK Zagorje v 4. kolu 3 SKL v soboto 27. 10. 2018 gostuje pri KK Calcit Basketball iz Kamnika. Tekma je ob 20. uri.

Naslednja domača tekma je v soboto 10. 11. 2018 prav tako ob 20. uri, ko se igra 5. kolo 3 SKL, v Zagorje pa prihaja AKK Branik Maribor.