Doma Šport Skakalci iz SK Zagorje tudi v Vizorah

Skakalci iz SK Zagorje tudi v Vizorah

Preteklo soboto je v Vizorah potekala tekma v smučarskih skokih za državno prvenstvo deklic in dečkov do 12 in do 13 let. Udeležili so se je tudi kisovški orliči so se zopet odlično odrezali in zasedli zavidljive rezultate.

Rezultati so pod trenerstvom Zvoneta Pograjca sledeči: Med deklicami do 12 let je 5.mesto osvojila Klara Jerman, največ mladih članov SK Zagorje pa je tekmovalo v kategoriji dečki do 12 let in zasedlo naslednje uvrstitve: 2. mesto Tej Logar; 3.mesto Lovro Seručnik Percl; 5. mesto Lovrenc Pirnovar; 15.mesto Damjan Zupanec; 27.mesto Gal Izgoršek; 28.mesto Tilen Bizjak; 42.mesto Klemen Bizjak in 59.mesto Benjamin Ostrožnik.

Med deklicami do 13 let je 8. mesto zasedla Maša Šutar. V ekipni tekmi pa so Kisovčani, ekipa 1 v postavi Gal Izgoršek, Damjan Zupanec, Tej Logar ter Lovro Seručnik Percl stopili na zmagovalni oder kot tretjeuvrščeni. Ekipa 2 v postavi Klara Jerman, Maša Šutar, Tilen Bizjak ter Lovrenc Pirnovar je osvojila skupno 15. mesto.