Tekmovanje Izlake 2018 minilo v prijateljskem vzdušju

V soboto, 2. junija, so se najmlajši izlaški borci pomerili na Odprtem pokalnem tekmovanju Izlake 2018 point fightingu za kadete in mladince ter se pred domačim občinstvom pokazali v najboljši luči.

Za največ veselja je poskrbel Klemen Pograjc, ki je zmagal v kategoriji do 42 in 47 kilogramov, v istih kategorijah je takoj za njim na stopnički stal Tomi Sešlar s srebrnima medaljama.

Lovro Kavzar je v kategoriji do 28 kilogramov prav tako osvojil prvo mesto. Kategorijo višje pa sta si s klubskim kolegom Lanom File razdelila tretje mesto. Slednji je prav tako nastopil tudi kategorijo višje, kjer pa je posegel po medalji srebrnega leska.

K uspehom klubskih kolegov je bronasto medaljo dodal še Žan Feštanj in v isti kategoriji srebrno Alen Odlazek.

Tudi Vid Kovač je z zmago pri dečkih poskrbel, da so bili njegovi podporniki zadovoljni.

Niko Sešlar je v najštevilčnejši kategoriji turnirja zmagoval borbo za borbo in na koncu domov odšel kot zmagovalec.

V isti kategoriji pa je Drejc Šikovec na svojem prvem mednarodnem turnirju zasedel tretje mesto.

Lepo število medalj sta zaključili domači predstavnici deklic, kjer je Eva Hribar v svoji kategoriji premoč priznala šele v finalu in se okronala s srebrnim odličjem. Lili Sešlar pa je poskrbela za še več veselja in stopila na najvišjo stopničko in se veselila prvega mesta.

Litija – Zagorje: Jutri NE bo popolne zapore ceste

Popolna zapora ceste Litija - Zagorje je za jutri odpovedana. Ob sobotah je sicer od 7.30 do 17. ure pri galeriji Šklendrovec napovedana popolna zapora...