Tina in Tadej ponovno uspešna na evropskem pokalu GOLDEN GLOVE v Italiji

Ekipa Pon Do Kwan Zagorje ob Savi se je udeležila evropskega pokala v kickboxingu, ki se je odvijal v Coneglianu v Italiji med 19. in 21. januarjem 2018. Sodelovalo je 952 tekmovalcev iz 13 držav. Tina Baloh in Tadej Kolander,  dijaka 3. letnika športnega oddelka GESŠ Trbovlje, sta bila nepremagljiva v mladinskih kategorijah, tako da sta ponovno stala na najvišjih stopničkah.

Poleg tega sta nastopila tudi v članski konkurenci »grandchampion«. To je tekmovanje, kjer so vsi tekmovalci združeni v eno kategorijo brez težnostne omejitve. Z dobrimi predstavami sta se uvrstila v polfinale, kjer sta morala priznati premoč nasprotnikoma. Tako je Tadej osvojil 3. mesto med fanti, Tina pa med dekleti. Z nastopi sta pokazala, da sta dobro pripravljena na novo tekmovalno leto.