Trboveljčanom 17 medalj

V Kanalu ob Soči  je 5. novembra potekala 3. Pokalna tekma Karate zveza Slovenije. Nastopilo je 353 tekmovalk in tekmovalcev iz 44 slovenskih klubov.

Karate klub Trbovlje so zastopali Zoja Jug, Cristina Korpar Žveglič, Simona Češarek, Žana Dolenc Čučnik, Zoja Vrtovšek, Lara Salkič, Laura Božjak, Klemen Bizjak, Matevž Golob, Nik Mrgole, Jure Ostanek, Tilen Grivec, Daniel Haralovič, Zak Škofljanc, Matija Trošt Čebela, Denis Šehič, Kenan in Alen Isakovič, Marko in Uroš Markuljevič, Timotej Korpar Žveglič, Erik Teo Košmrlj, Ervin Salkič, Domen Zidar in Ajdin Mujkanovič.

V katah posamezno ena, v katah ekipno pa tri medalje

V katah posamezno je edino medaljo osvojila Laura Božjak, srebrno v starostni kategoriji kadetinj. V katah ekipno smo osvojili tri medalje. Najboljši so bili mlajši kadeti v sestavi Denis Šehič ter Marko in Uroš Markuljevič. Bronasti medalji sta osvojili ekipi malčkov v postavi Matevž Golob, Daniel Haralovič in Nik Mrgole ter deklice Žana Dolenc Čučnik, Cristina Korpar Žveglič in Zoja Vrtovšek.

13 medalj v športnih borbah

V športnih borbah so osvojili 13 medalj.  Bronaste medalje so si priborili Cristina Korpar Žveglič, Denis Šehič, Zak Škofljanc, Marko Markuljevič, Ervin Salkič in Domen

Zidar. Na drugo stopničko zmagovalnega odra so se povzpeli Tilen Grivec, Timotej Korpar Žveglič, Erik Teo Košmrlj, Alen Isakovič in Ajdin Mujkanovič. Nepremagljiva na tekmovanju pa sta bila Kenan Isakovič in Marko Markuljevič, ki sta osvojila zlati medalji.

V skupnem seštevku 3. Pokalne tekme Karate zveze Slovenije smo Trboveljčani s 17 osvojenimi medaljami zasedli 5. mesto. Vse, ki bi se radi pridružili Karate klubu Trbovlje vabimo ob ponedeljkih in sredah, med 17. in 18. uro, v večnamenski prostor Osnovne šole Trbovlje.