Trbovlje
četrtek, 28. marca 2024
ZON.siŠportTrboveljskim karateistom v Banja Luki dve medalji

Trboveljskim karateistom v Banja Luki dve medalji

Pretekli vikend je v Banja Luki potekal 7. Mednarodni karate turnir " GRAWE ENERGIJA KUP 2019", kjer se je pomerilo več kot 1100 tekmovalk in tekmovalcev iz 10 držav. Karate klub Trbovlje so zastopali Eva Kolander, Cristina Korpar Žveglič, Simona Češarek, Lara Salkič, Aljaž Hvala, Tilen Grivec ter trenerja Miha Kovačič in Edin Salkič.
V katah je pri kadetinjah nastopila Simona Češarek in končala tekmovanje v prvem krogu.

V športnih borbah so naši tekmovalci osvojili dve medalji, in sicer Cristina Korpar Žveglič srebrno pri dvanajstletnicah nad 50 kilogramov ter Tilen Grivec, ki si je priboril bron pri dvanajstletnikih nad 52 kilogramov.

Nehvaležno peto mesto je zasedla Eva Kolander pri trinajstletnicah do 54 kilogramov. V prvem krogu sta tekmovanja končala Lara Salkič pri kadetinjah nad 54 kilogramov in Aljaž Hvala pri dvanajstletnikih do 52 kilogramov.
Naslednji vikend čaka Trboveljčane nastop na mednarodnem turnirju »Ljubljana Open«, kjer so lansko leto osvojili pokal za najuspešnejši klub med 106 udeleženimi klubi.

- Oglaševanje -

Najbolj brano

Mlajši kadet z bronom na državnem prvenstvu

Na državnem prvenstvu je mlajši kadet iz litijskega kluba stopil na oder za zmagovalce. Osvojil je bronasto medaljo. Judo klub Litija je na Državnem prvenstvu...