Uspešno zastopali barve kluba

V Zaboku na Hrvaškem je 3. marca potekalo mednarodno tekmovanje ‘Zabok Open 2018’, ki se ga je udeležilo 362 mladih tekmovalcev iz 42 klubov. Barve kluba borilnih veščin Pon Do Kwan Zagorje so zelo uspešno zastopali Jaka Rozina, Eva Kolander, Anej Jerman in Nejc Ostrožnik.

Anej proglašen za najboljšega dečka turnirja

Anej Jerman je zmagal v dveh kategorijah dečkov in bil na koncu tekmovanja proglašen za najboljšega dečka turnirja. Eva Kolander je nastopila v dveh kategorijah mlajših kadetinj in osvojila drugo ter tretje mesto. Nejc Ostrožnik je med mlajšimi kadeti gladko zmagal dve borbi, finalno pa moral predati zaradi slabosti. Osvojil je končno drugo mesto. Za še eno bronasto medaljo je poskrbel Jaka Rozina med dečki.

V klubu smo zelo zadovoljni z delom z mladimi in njihovim odnosom do tekmovanj, tako da z veseljem pričakujemo nadaljevanje sezone.

V Zasavje mali modularni jedrski reaktor – poleg elektrike rešitev tudi za (pre)drago ogrevanje zasavskih mest

»Nisem delal posebnih odločitev ali načrtov, kaj bom v politiki počel. Sam prihod v Evropski parlament je bil nenačrtovan,« pove Franc Bogovič, evropski poslanec...