0V Zagorju so v petek odprli Božično mesto z bogatim programom. Poleg fantastičnega vzdušja, veselih obrazov in polnih stojnic, jim je uspelo priklicati še sneg!Več v spodnjem videu: Prijavi se za “Preberi kasneje”