Rdeča dvorana Velenje, gledalcev: 60. Sodnika: Košir Boris, Sintič Boris

Velenje: Atelšek; Alekič 1, Ferenc 1, Perše, Tabaković 5, Simič, Pirc 1, Franc 2, Hadžič, Smonkar3(1), Okleščen 10(1). Trener: Snežana Rodič.

Zagorje: Zubak, Perić A., Golob; Stanko 11, Panger 1, Rebolj 5, Voglar 3 (2), Ražem 4, Skrinjar 1, Vrbnjak, Ljepoja 4, Matavš 2. Trener: Bojan Voglar

Sedemmetrovke: Velenje: 2/2 Zagorje 2/2

Izključitve: Velenje 2, Zagorje 4 minute.

Na gostovanju v Velenju so Zagorjanke prišle do zaslužene in pričakovane zmage. Čeprav so domačinke povedle 1:0, se Zagorjanke niso zmedle. Z boljšo igro v obrambi se je razlika v golih začela hitro povečevati v korist drugo uvrščene ekipe v državnem prvenstvu.

Tako se je polčas končal z osmimi goli prednosti 11:19. V drugem polčasu so Zagorjanke brez večjih težav držale razliko 8 golov in celo 9 zadetkov prednosti v 49. minuti 18:27.

Nato je sledila nekoliko slabša igra Zagorjank, kar so izkoristile Velenjčanke in prišle do zaostanka 5 golov 22:27 v 53. minuti. Nato pa sta Reboljeva in Stanko s štirimi goli hitro odvedle Zagorjanke v 59. minuti na 22:31. Pri Zagorju sta bili najbolj strelsko razpoloženi Stanko 11 zadetkov in Janja Rebolj s 5 zadetki.