Zagorje: Zubak (8 obr.), Perić A., Golob (6 obr.); Stanko 6, Panger 3, Rebolj 4, Voglar 3 (2), Ražem 5, Skrinjar 3, Vrbnjak 6, Ljepoja 5Cilenšek 2, Perić I. 4, Matavš 4. Trener: Bojan Voglar

Maribor: Potočnik; Krumpak (8 obr.), Marčič 2, Šauperl-Ilič 8(3), Trobas 2, Želj 3, Ekart 2, Križanec, Belca, Kelc 7, Vračko. Trener: kristjan Ladič

Sedemmetrovke: Zagorje 2/2, Maribor 3/3.

Izključitve: Zagorje 4 minute, Maribor 2 minuti.

Po nesrečnem porazu v Celju so Zagorjanke v tekmo vstopile odločno in borbeno. Rezultat takšnega pristopa je bilo vodstvo že v 4. minuti 6:1. Iz hitrih protinapadov so zadevale Panger, Stanko, Rebolj in Ražem. Mariborčanke so se najbolj približale v 10. minuti na 4 gole zaostanka na 10:6. Že v 15. minuti je dal domači trener priložnost vsem mladinkam, ki so tekmo odlično nadaljevale. Do konca polčasa so naredile veliko razliko za vodstvo 25:11.

Tekma se je v takšnem slogu nadaljevala tudi v drugem polčasu. Razlika je samo rasla. Prav vse igralke, razen vratark so dosegle gole. S svojimi šestimi zadetki se je izkazala Jaša Vrbnjak. Inja Perič pa je ob koncu tekme s svojima dvema zadetkoma od štirih postavila končni rezultat 45:23.

Litija – Zagorje: Jutri NE bo popolne zapore ceste

Popolna zapora ceste Litija - Zagorje je za jutri odpovedana. Ob sobotah je sicer od 7.30 do 17. ure pri galeriji Šklendrovec napovedana popolna zapora...