Zagorje brez težav do novih točk

11. KROG 1. A DRL – ŽENSKE

RK Zagorje : ŽRK Ptuj 29:17 (14:9)

Sodnika: Lesar Franc, Matovina Milan

Zagorje: Ljepoja 1, Rebolj 8, Privšek 3, Avbelj 3, Baruca 1, Skrinjar 3, Cilenšek 1, Vrbnjak 1, Prašnikar T. 3, Hren 3 in Hace 1 gol

Ptuj: Kac 1, Kelc 3, Bedrač 2, Puš 2, Korotaj 9

Sedemmetrovke:

Zagorje: 5/4 ; Ptuj 3/3

Izključitve:

Zagorje 6 minut; Ptuj 8 minut

Zagorjanke so še enkrat več brez večjih težav osvojile nov par točk. Večino tekme so odigrale mlajše igralke, ki so v veliki večini dobro izkoristile ponujene minute. Tekmo so odprle z 8:2 v 15. minuti in ta razlika je ostala večino tekme.

Le v zadnjih desetih minutah tekme, ko so pošle moči gostjam, so mlade domačinke povečale razliko na končnih 29:17. Strelsko je bila tokrat najbolj razpoložena Janja Rebolj z 8 zadetki. V domači ekipi so sicer zadele vse igralke, razen vratark, ki sta skupaj zbrali 13 obramb.

Objavljamo seznam lokacij, kjer bodo jutri merili z radarji!

Maraton nadzora hitrosti bo na teh lokacijah potekal jutri, 19. aprila med 6. in 18. uro. Z vnaprejšnjim obveščanjem voznikov in objavo lokacij želijo...