-- OGLAŠEVANJE --

Zagorski košarkarji prvi del tekmovanja zaključili s porazom

V 7. krogu 3. slovenske košarkarske lige so člani KK Zagorje izgubili na gostovanju pri ekipi KK Konjice. Lanski drugoligaš je bil uspešnejši z rezultatom 93:75.

Začetek tekme in tudi večino druge četrtine smo gledali izenačeno tekmo, z menjavo vodstva obeh ekip. Kljub neprepričljivi igri v napadu, kjer so Zagorjani zgrešili preveč odprtih metov, so bili enakovreden nasprotnik. Žal pa je 2 minuti do konca prvega polčasa sledil padec koncetracije, kar so domačini kaznovali ter z delnim izidom 11:0 povedli za 10 točk.
Prednost so Konjičani uspešno zadržali tudi v tretji četrtini, katero so nato v zadnji četrtini še povečali ter zasluženo slavili z 18. točkami razlike.

S tekmo v Slovenskih Konjicah se je končal prvi del tekmovanja, sedaj sledijo povratne tekme.

KK Zagorje v 8. kolu 3 SKL v soboto 15. 12. 2018 igra doma z ekipo KK Nazarje. Tekma je ob 19. uri.