8.8 C
četrtek, 28. marca 2024
ZON.siŠportZasavski skakalci na tekmi v Žireh

Zasavski skakalci na tekmi v Žireh

Včeraj je potekalo državno prvenstvo v smučarskih skokih za deklice in dečke 14-15 let v Žireh, katerega so se udeležili tudi mladi športniki iz Smučarskega kluba Zagorje – Sekcije za skoke Kisovec.

Med dečki do 14 let je 5. mesto dosegel Anej Razpotnik, na 35. se je uvrstil Damjan Zupanec in Gal Izgoršek na 41. mesto. V kategoriji dečkov do 15 let je Dominik Zupanec zasedel 8. mesto.

V konkurenci deklic je šlo najbolje Katarini Pirnovar, ki je osvojila 4. mesto, nekaj mest za njo pa sta se uvrstili Klara Jerman (12.) in Tinkara Mlekuž (14.)

Ekipno so bili zasavski skakalci SK Zagorje osmi.

Mlajši kadet z bronom na državnem prvenstvu

Na državnem prvenstvu je mlajši kadet iz litijskega kluba stopil na oder za zmagovalce. Osvojil je bronasto medaljo. Judo klub Litija je na Državnem prvenstvu...