Zmaga v Velikih Laščah

V 15 krogu 2.SFL se je naša ekipa odpravila na zahtevno gostovanje k ekipi KMN Velike Lašče.

Naši fantje so predvsem v prvem polčasu prikazali odlično predstavo in hitro povedli s 3:0. V drugem polčasu smo videli pritisk domačih (igra z vratarjem v polju), ki pa ni bil dovolj. Domačinom se je uspelo približati samo na en gol zaostanka, a je naše moštvo ohranjalo mirno kri in tekmo zanesljivo pripeljalo do konca. Končni rezultat je bil 4:3 v korist našega moštva.

S to zmago ostajamo na visokem 3. mestu, do konca sezone ostajajo samo še 3.krogi.

V Zasavje mali modularni jedrski reaktor – poleg elektrike rešitev tudi za (pre)drago ogrevanje zasavskih mest

»Nisem delal posebnih odločitev ali načrtov, kaj bom v politiki počel. Sam prihod v Evropski parlament je bil nenačrtovan,« pove Franc Bogovič, evropski poslanec...