KK Zagorje – Poročilo o tekmi Člani – 4. SKL Vzhod

(13:18;13:27;25:20;13:15)

KK Lesdog Kočevje: Uroš Miklič 15, Dejan Bjelajac 2, Danijel Šegina 2, Matevž Mavrin 6, Nik Josič 4, Jure Boben 7, Blaž Bajc 4, Tomi Kolarič 8, Denis Gligič 6, Tadej Grgorič 3, Rok Papež 7, Bojan Žagar.

KK Zagorje: Gaj Krznarič, Primož Perko 17, Žan Kos 5, Andraž Vidic, Žiga Zupančič, Martin Kosin 16, Vito Štibernik 16, Mario Markotič, Blaž Božjak 8, Martin Grešak 18.

Lepa popotnica za nadaljevanje prvenstva

Članska ekipa KK Zagorje je z zmago začela dodatne kvalifikacije v borbi za 3. SKL.
Otvoritvena tekma drugega dela prvenstva, kjer se 6 najboljših ekip 4. SKL bori za dve prosti mesti, ki vodita v ligo višje, se je končala po željah zagorskih košarkarjev. Gostujoča zmaga z rezultatom 64:80 proti ekipi KK Lesdog Kočevje je lepa popotnica za nadaljevanje prvenstva.

Že od prve minute tekme so Zagorjani prevzeli pobudo ter si z odlično igro priigrali prednost 19 točk ob polčasu. V tretji četrtini, po seriji gostujočih napak ter nezbranosti v obrambi, so se domači igralci približali na 10 točk razlike, vendar so Zagorjani preobrat preprečili z uspešnimi protinapadi. V zadnji četrtini pa z rutinirano igro pripeljali tekmo uspešno do konca.

Litija – Zagorje: Jutri NE bo popolne zapore ceste

Popolna zapora ceste Litija - Zagorje je za jutri odpovedana. Ob sobotah je sicer od 7.30 do 17. ure pri galeriji Šklendrovec napovedana popolna zapora...